Trzecia edycja Warsztatów dla Samorządów – podsumowanie

Mieszkańcy, Administracja publiczna
Informacje
17 marca odbyła się trzecia edycja cyklu Warsztatów dla Samorządów pt. "Miejski klimat! – W jaki sposób czynniki zewnętrzne takie jak hałas czy zanieczyszczenie powietrza wpływają na naszą jakość życia? ”. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ich podsumowaniem.

W marcu odbyła się trzecia edycja cyklu warsztatów skierowanych do przedstawicieli sektora samorządowego. W ramach tego wydarzenia skupiliśmy się na tematyce czynników zewnętrznych i ich wpływu na jakość życia mieszkańców miast. Warsztat otworzyła prelekcja Pani lek. med. Natalii Olszewskiej, która zaznajomiła uczestników z wpływem hałasu oraz innych czynników zewnętrznych na jakość życia. Następnie Zespół CoMobility bazując na doświadczeniach uzyskanych w toku projektu, przedstawił wyniki pomiarów jakości powietrza w Warszawie, które są wstępem do zagadnienia modelowania środowiskowego. Część warsztatową zamknęły reprezentantki fundacji “Na Miejscu”, które zaprezentowały praktyczne niskobudżetowe proste do wdrożenia interwencje na rzecz poprawy jakości środowiska lokalnego.

Zapraszamy do zapoznania się z notatką podsumowującą nasze warsztaty:

CoMobility NOTATKA MW#3

oraz do obejrzenia prezentacji przedstawianych na warsztatach na naszym ➔ kanale YouTube.

Zachęcamy również do aktywnego śledzenia naszej strony internetowej oraz newslettera, żeby być na bieżąco z działaniami realizowanymi w ramach projektu CoMobility.

Już dzisiaj zachęcamy Państwa do aktywnego uczestnictwa w kolejnych edycjach Warsztatów dla Samorządów.

Sprawdź, jak możesz się zaangażować i współpracować z zespołem CoMobility
Dołącz