Kolejne seminarium z udziałem zespołu CoMobility

Mieszkańcy, Uczniowie i nauczyciele, Badacze, Administracja publiczna
14 marca 2023 r. Katarzyna Archanowicz-Kudelska przedstawiła wyniki badań jakościowych na seminarium w ramach aktywności platformy „Ekonomia i zarządzanie sektorami logistyki i mobilności”

Seminarium  zorganizowane zostało przez prof. dr hab. Wojciecha Paprockiego, dyrektora Instytutu Transportu i Mobilności, oraz dr hab. prof. WSL Arkadiusza Kawy, dyrektora Sieci Badawczej Łukasiewicz w Poznańskim Instytucie Technologicznym. Na seminarium w formie online, Katarzyna Archanowicz-Kudelska opowiedziała o jakościowych badaniach preferencji transportowych oraz badaniach fokusowych przeprowadzonych w ramach projektu CoMobility. Wspomagał ją Jakub Zawieska, kierownik projektu CoMobility ze strony Szkoły Głównej Handlowej.

Wystąpienie zostało ciepło przyjęte, a po prelekcji odbyła się ciekawa dyskusja.

Kolejne wystąpienie już za miesiąc – 18 kwietnia Michał Jakubczyk opowie o badaniu DCE przeprowadzonym w ramach projektu CoMobility.

Serdecznie zapraszamy!