Save the date! Konferencja końcowa CoMobility

Mieszkańcy, Uczniowie i nauczyciele, Badacze, Administracja publiczna
Wydarzenia
6-7 marca 2024 r. w Warszawie widzimy się na konferencji CoMobility!

Konferencja zamykająca projekt CoMobility odbędzie się w dniach 6-7 marca 2024 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Po raz kolejny wrócimy do pytania, które zadajemy od początku projektu: “Co by było, gdyby ludzie bardziej cenili sprawne, bezpieczne i ekologiczne poruszanie się po mieście niż posiadanie własnego auta?”

W czasie wydarzenia:

  • dowiesz się, jaki pakiet narzędzi zaprojektowaliśmy i proponujemy samorządom,
  • porozmawiasz z ekspertami o miejskiej polityce transportowej, walce z zanieczyszczeniami powietrza, popularyzacji nauki i rozwiązaniach przyjaznych środowisku,
  • poznasz ostateczne wyniki naszych analiz i zebrane dane, które staną się dostępne dla wszystkich, oraz
  • będziesz miał możliwość wziąć udział w aż czterech warsztatach specjalistycznych.

Zgodnie z sugestiami ekspertów pracujemy nad działaniami na rzecz wpływu projektu na społeczeństwo. Zastawiamy się szczególnie nad tym, jak popularyzować otrzymane rezultaty w środowisku pozanaukowym. Jeśli masz pytanie, na które możemy odpowiedzieć bazując na wynikach naszych badań – napisz do nas wiadomość: comobility@uw.edu.pl Postaramy się odpowiedzieć podczas konferencji 6-7 marca 2024 r.

Konferencji towarzyszyć będzie program atrakcyjnych spotkań i wydarzeń organizowanych 8 marca 2024 r. przez Urząd m.st. Warszawy.

Rejestracja na poszczególne punkty programu rozpocznie się w grudniu 2023 r. Zobacz wstępny program dostępny poniżej. Więcej informacji wkrótce.

CoMobility PROGRAM ULOTKA 17_11_2023 02

Zarezerwuj czas w swoim kalendarzu!

Sprawdź, jak możesz się zaangażować i współpracować z zespołem CoMobility
Dołącz