Warsztat dla samorządowców – 1.04.2022

Administracja publiczna
Informacje
Zarejestruj się! Pierwszy warsztat dla samorządowców nt. “W jaki sposób skutecznie współtworzyć rozwiązania sprzyjające aktywnej i zrównoważonej mobilności?”, odbędzie się on-line, w piątek 1 kwietnia 2022 r. w godz. 9:30-14:00.

1 kwietnia 2022 r. w godz. 9:30-14:00 (online) w projekcie Co-mobility organizujemy pierwszy warsztat dla samorządowców pt. “W jaki sposób skutecznie współtworzyć rozwiązania sprzyjające aktywnej i zrównoważonej mobilności?”

Do udziału w warsztacie zapraszamy samorządowców i ekspertów, zawodowo związanych z tematyką mobilności miejskiej. Spotkanie ma być okazją do dyskusji dotyczącej wyzwań i rozwiązań związanymi z systemem komunikacji miejskiej oraz ich wpływem na lokalną jakość powietrza. Zaprezentowane zostaną dotychczasowe wyniki projektu CoMobility oraz istniejące możliwości współpracy naukowców z samorządami. 

Więcej informacji w programie wydarzenia.

Rejestracja uczestników jest dostępna pod linkiem: https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZMudOuqqDwsE9aatOTNfKMvacUt98WBICM3

Dr Anna Nicińska z Uniwersytetu Warszawskiego (WNE i DELAB UW)  jest główną badaczką w projekcie CoMobility. Interesuje się procesem indywidualnego starzenia się z perspektywy ekonomii behawioralnej i instytucjonalnej. Jej badania dotyczą kształtowania się preferencji i nawyków, końca życia, transferów międzypokoleniowych przekazywanych za życia i po śmierci, a także pomocy otrzymywanej od krewnych i osób niespokrewnionych. Obecnie zajmuje się badaniem wpływu komunizmu na postawy i zachowania w późniejszym życiu oraz starzeniem się w mieście.
Dr Michał Wolański – Badacz i doradca dwudziestoletnim doświadczeniem w ekonomice transportu i infrastruktury, zrównoważonej mobilności oraz ewaluacji. Prowadzi własną firmę badawczą Wolański sp. z o.o. i jest adiunktem w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Stypendysta we wiodących instytutach ekonomiki transportu w Wielkiej Brytanii i Australii. Konsultant m.in. Banku Światowego, Europejskiego Banku Inwestycyjnego, polskiego Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej oraz współpracownik wiodących międzynarodowych firm doradczych. Współzałożyciel start-upu KOLEO – najlepszej polskiej niezależnej platformy sprzedaży biletów kolejowych. Aktualnie – kierownik projektu wsparcia polskich aglomeracji w przygotowywaniu planów zrównoważonej mobilności miejskiej, na zlecenie Centrum Unijnych Projektów Transportowych. W wolnych chwilach również kierowca autobusu miejskiego.

 

Sprawdź, jak możesz się zaangażować i współpracować z zespołem CoMobility
Dołącz