Zespół Michała Wolańskiego z nagrodą MRiT

Mieszkańcy, Uczniowie i nauczyciele, Badacze, Administracja publiczna
Informacje
Nowy lider zespołu SGH - Michał Wolański - w październiku dołączył do CoMobility! Z radością informujemy o jego sukcesie - nagrodzie Ministra Rozwoju i Technologii za projekt Kwartał klimatyczny.

Zdjęcie pochodzi ze strony: https://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/konkurs-o-nagrode-ministra-rozwoju-i-technologii-rozstrzygniety

Zespół, do którego należy Michał, otrzymał nagrodę Ministra Rozwoju i Technologii za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinach architektury i budownictwa oraz planowania i zagospodarowania przestrzennego w edycji za rok 2022. Nagroda w konkursie w kategorii Planowanie i Zagospodarowanie przestrzenne została przyznana za projekt Kwartał klimatyczny. Więcej o wynikach i pozostałych laureatach dowiecie się na stronie konkursu. Natomiast “projekt Kwartał Klimatyczny powstał w oparciu o ideę miasta piętnastominutowego,  koncepcję urbanistyczną, której istotą jest zaspakajanie najistotniejszych, życiowych potrzeb mieszkańców w ich bezpośrednim sąsiedztwie.” (przeczytaj więcej na portalu Kraków.pl).

Serdecznie gratulujemy!

Sprawdź, jak możesz się zaangażować i współpracować z zespołem CoMobility
Dołącz