Wiosenne spotkanie konsorcjum

Mieszkańcy, Uczniowie i nauczyciele, Badacze, Administracja publiczna
15 i 16 marca 2023 r. odbyło się cykliczne spotkanie konsorcjum CoMobility, podsumowujące stan dotychczasowych prac w projekcie i plany na dalsze miesiące badań.

Tym razem spotkanie odbyło się w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie zespół SGH zadbał o to, by przez dwa dni pracowało nam się komfortowo i wydajnie. Jesteśmy już po półmetku projektu – prace, obliczenia i analizy trwają, artykuły się piszą, konferencje i warsztaty się odbywają i coraz bardziej widzimy jak wszystkie nasze, tak różne, prace się zazębiają. Mamy też poczucie, że stworzyliśmy zgrany, międzynarodowy i interdyscyplinarny zespół, któremu wspólnie, czerpiąc z różnorodności, wiedzy i umiejętności jego członków, udaje się wspierać proces kreowania zrównoważonego systemu transportu w Warszawie.

A po oficjalnych obradach poszliśmy razem do restauracji – bo naukowcy też lubią się bawić, a dodatkowo my po prostu lubimy spędzać ze sobą czas.