Warsztat dla samorządów – 17.03.2023

Administracja publiczna
Warsztaty
Zarejestruj się! Kolejne warsztat dla samorządowców nt. „Miejski klimat! – W jaki sposób czynniki zewnętrzne takie jak hałas czy zanieczyszczenie powietrza wpływa na naszą jakość życia”, odbędzie się on-line, w piątek 17 marca 2023 r. w godz. 9:30-13:45.

17 marca 2023 r. w godz. 9:30-13:45 (online) w projekcie Co-mobility organizujemy trzeci warsztat dla samorządowców pt. „Miejski klimat!” – W jaki sposób czynniki zewnętrzne takie jak hałas czy zanieczyszczenie powietrza wpływa na naszą jakość życia”

Do udziału w warsztacie zapraszamy samorządowców i ekspertów, zawodowo związanych z tematyką ochrony środowiska. Spotkanie będzie okazją do wspólnej dyskusji dotyczącej obecnych wyzwań przed którymi stoją polskie miasta w kontekście zmian klimatycznych.

Więcej informacji w programie wydarzenia.

Rejestracja uczestników jest dostępna pod linkiem: https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZ0lduyprz0qHNxEm_6h7ZAjKflwNTMKGrA5

 

NATALIA OLSZEWSKA

Specjalizuje się w teorii i praktyce z obszaru projektowania w oparciu o neuronauki (neuroscience-informed design) i dane naukowe (evidence -based design). Doświadczenie w tym zakresie zdobywała m.in. współpracując ze studiem Hume, jednym z najbardziej awangardowych studiów architektury i urbanistyki na świecie. Konsultowała projekty dla dużych firm: Landsec, HKS, EDGE, Association of Children’s Museums, Google oraz dla klientów indywidualnych. Posiada także ponad 10-letnią praktykę lekarską.

Pracując na styku różnych dyscyplin, konsultuje projekty architektoniczne i miejskie pod kątem wpływu przestrzeni architektonicznych i miejskich na ludzkie doświadczenie. W pracy łączy troskę o ludzi i ich dobrostan z wieloletnią pasją do architektury. Jej zainteresowania zawodowe ogniskują się wokół zagadnień związanych z wpływem architektury na różne aspekty naszego życia: społeczne, psychologiczne, poznawcze, zdrowie i dobrostan.

Fellow w ‘The Centre for Conscious Design’, gdzie odpowiada za domenę ‘neuronauki i architektura’, organizatorka ‘Conscious Warsaw Webinar’, współautorka manifestu ‘Venetian Letter’. Publikuje w ‘Intertwining’, ‘Conscious Cities Anthology 2020′ oraz ‘Journal of Science-Informed Design’.

Ukończyła studia medyczne (Wydział Lekarski Uniwersytetu Jagiellońskiego & Tor Vergata), neuronaukowe (Sorbonne Université, ENS, UCL) oraz ‘Neuroscience applied to Architectural Design’ (Uniwersytet IUAV).

Sprawdź, jak możesz się zaangażować i współpracować z zespołem CoMobility
Dołącz