Jak uczniowie pokazują dane?

Mieszkańcy, Uczniowie i nauczyciele, Administracja publiczna
Warsztaty, Interwencje, Informacje
W kolejnym filmiku CoMobility dowiecie się, w jaki sposób można zbierać i przedstawiać dane z badań terenowych wokół szkół. Opowiedzą Wam to uczniowie Szkoły Podstawowej nr 377.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku, w którym dzieci przedstawią makietę i tabele przygotowane przez zespół CoMobility oraz to, w jaki sposób ich używają. Tabelę pomiarów znajdziecie w materiałach dodatkowych do scenariuszy, które pomogą Wam przeprowadzić podobne warsztaty w swoich środowiskach.

Film dostępny jest także na naszym Youtube.

Warsztaty edukacyjne prowadzi Fundacja “Na miejscu”
Realizacja: Maciej Eichelberger
Zdjęcia: Magda Bojdo, Maciej Eichelberger
Montaż: Łukasz Kamil Kamiński
Grafika: Karolina Witowska
Muzyka: Benjamin Tissot “Buddy” – Royalty Free Music from Bensound (License with Attribution: CC BY)

Cykl filmów sfinansowano ze środków pochodzących z III edycji Konkursu “Nauka jest dla ludzi” organizowanego przez Centrum Współpracy i Dialogu Uniwersytetu Warszawskiego.